Δήλωση αποτελέσματος self-test – Σταθερά Σημεία επιβεβαιωτικού ελέγχου

Δήλωση αποτελέσματος self-test για COVID-19

Εάν είστε εκπαιδευτικός (δημοσίου ή ιδιωτικού τομέα, ΓΕΛ ή ΕΠΑΛ), ή δεν ανήκετε σε κάποια από τις άλλες κατηγορίες, μπορείτε εδώ να δηλώσετε θετικό αποτέλεσμα self-test ή αρνητικό αποτελέσμα test (self-test, rapid, PCR):

  • Η υπηρεσία της δήλωσης των self-test θα είναι διαθέσιμη την Κυριακή 11 Απριλίου.

Δήλωση αποτελέσματος self-test για εργαζομένους

Εάν είστε εργαζόμενος του ιδιωτικού τομέα ιδίως σε κλάδο λιανεμπορίου, τουρισμού, μεταποίησης, επισιτισμού, ή των μεταφορών μπορείτε εδώ να δηλώσετε θετικό αποτέλεσμα self-test ή αρνητικό αποτελέσμα test (self-test, rapid, PCR):

  • Η υπηρεσία της δήλωσης των self-test θα είναι διαθέσιμη την Κυριακή 11 Απριλίου.

Σχολική κάρτα για COVID-19

Εάν είστε γονέας/κηδεμόνας μαθητή Λυκείου (ΓΕΛ ή ΕΠΑΛ) ή ενήλικος μαθητής Λυκείου (ΓΕΛ ή ΕΠΑΛ), μπορείτε εδώ να δηλώσετε θετικό αποτέλεσμα self-test ή αρνητικό αποτελέσμα test (self-test, rapid, PCR):

  • Η υπηρεσία της δήλωσης των self-test θα είναι διαθέσιμη την Κυριακή 11 Απριλίου.

Αν το αποτέλεσμα του self-test σας είναι θετικό και επιθυμείτε να προβείτε σε δεύτερο δωρεάν τεστ σε κάποια δημόσια δομή για επιβεβαίωση.

ΣΤΑΘΕΡΑ ΣΗΜΕΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ
Ημέρες Λειτουργίας : Από Κυριακή έως Παρασκευή
Περιφερειακή Ενότητα Σημεία
Π.Ε. Θεσσαλονίκης

  1. Νότια Πύλη ΔΕΘ Λ. Στρατού 9:00 – 19:00
  2. 350 ΠΚΒ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΑΣΗ ΣΕΔΕΣ57001
    ΘΕΡΜΗ 9:00 – 15:00
  3. 424 ΓΣΝΕ ΣΤΡΔΟ «ΚΑΡΑΤΑΣIΟΥ Β΄» 56450
    ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΔΟΣ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑ
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Κεντρικού Τομέα Αθηνών
  4. ΝΝΑ ΝΑΥΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
    ΔΕΙΝΟΚΡΑΤΟΥΣ 7011521 ΑΘΗΝΑ 9:00 – 15:00
  5. 401 ΓΣΝΑ ΣΤΡΔΟ «ΥΠΤΓΟΥ ΜΠΕΛΙΑ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ» 11527 Λ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 138 ΚΑΙ
    ΚΑΤΕΧΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 9:00 – 15:00
  6. Λέσχη Φιλίας Αγ. Παύλου Μαμούρη 22 &
    Δύμης 9:00 – 13:00
  7. Λέσχη Φιλίας Γκράβας Ταϋγέτου 62 9:00 –
    13:00
  8. Λέσχη Φιλίας Κ. Πατησίων Αρκολέων 12 9:00 –
    13:00
  9. Λέσχη Φιλίας Κολοκυνθούς Αίμονος 9 9:00 –
    13:00
  10. Λέσχη Φιλίας Κυψέλης Σκύρου & Καυκάσου
    9:00 – 13:00
  11. Λέσχη Φιλίας Μεταξουργείου Μ. Αλεξάνδρου
    37 9:00 – 13:00
  12. Λέσχη Φιλίας Παγκρατίου Πρατίνου 12 9:00 –
    13:00
  13. Λέσχη Φιλίας Πανόρμου Πανόρμου & Βαθέος
    25 9:00 – 13:00
  14. 5ο Δημοτικό Ιατρείο Σαραντόπορου 4 8:30 –
    13:00
  15. Σταθμός Μετρό Συντάγματος 10:00 – 15:00
    Π.Ε. Βορείου Τομέα Αθηνών
  16. 414 ΣΝΕΝ ΣΤΡΔΟ «ΛΓΟΥ (ΠΒ) ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ
    ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ» 15236 ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ ΒΕΛΙΟΥ 6
    ΠΑΛΑΙΑ ΠΕΝΤΕΛΗ 9:00 – 15:00
  17. 401 ΓΣΝΑ ΣΤΡΔΟ «ΥΠΤΓΟΥ ΜΠΕΛΙΑ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ» 11527 Λ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 138 ΚΑΙ
    ΚΑΤΕΧΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 9:00 – 15:00
  18. Πλατεία Ευτέρπης (ΗΣΑΠ) Μαρούσι 10:00 –
    15:00
    Π.Ε. Νοτίου Τομέα Αθηνών
  19. ΣΣΕ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ Λ.
    ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΒΑΡΗΣ-ΚΟΡΩΠΙΟΥ)16673 ΒΑΡΗ
    ΑΤΤΙΚΗΣ 9:00 – 15:00
  20. Δήμος Αλίμου Καλαμακίου & Ποσειδώνος
    (δημοτικό πάρκινγκ στο ύψος της πεζογέφυρας) 10:00 – 15:00
    Π.Ε. Ανατολικής Αττικής
  21. Άγιος Στέφανος Δήμος Διονύσου Ηρώων
    Πολυτεχνείου & Κοιμήσεως Θεοτόκου 10:00 –
    15:00
  22. ΣΣΕ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ Λ.
    ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΒΑΡΗΣ-ΚΟΡΩΠΙΟΥ)16673 ΒΑΡΗ
    ΑΤΤΙΚΗΣ 9:00 – 15:00
  23. 123 ΣΤΕ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΑΣΗ ΔΕΚΕΛΕΙΑΣ
    ΑΧΑΡΝΕΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Δυτικού Τομέα Αθηνών
  24. Ιατρείο ΕΟΔΥ Δήμος Ιλίου Αίαντος και
    Χρυσηίδος 9:00 – 15:00
  25. Ιατρείο ΕΟΔΥ Δήμος Χαϊδαρίου Αναγεννήσεως
    25 (2ο Κλειστό Γήπεδο) 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Πειραιώς
  26. ΝΝΠ ΝΑΥΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΚΤΗ
    ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 6618536 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 9:00 –
    15:00
    Π.Ε. Αχαΐας
  27. ΚΕΤΧ ΣΤΡΔΟ «ΣΧΗ (ΠΖ) ΜΟΥΖΑΚΗ ΑΝΔΡΕΑ»
    26331 ΜΑΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑΔΟΣ 1
    ΠΑΤΡΑ 9:00 – 15:00
  28. Εμπορικό & Βιομηχανικό Επιμελητήριο Αχαϊας
    Ρήγα Φεραίου 62 9:00 – 14:00
    Π.Ε. Ηρακλείου
  29. ΣΕΑΠ ΣΤΡΔΟ «ΟΠΛΑΡΧΗΓΟΥ ΔΑΣΚΑΛΟ-ΓΙΑΝΝΗ
    ΙΩΑΝΝΗ» 71100 ΙΚΑΡΟΥ – ΝΕΑ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ
    ΗΡΑΚΛΕΙΟ 9:00 – 15:00
  30. Πλατεία Ελευθερίας Ηράκλειο 10:00 – 14:00
    Π.Ε. Λάρισας
  31. 32 ΜΠΠ ΣΤΡΔΟ «ΛΓΟΥ (ΠΒ) ΜΠΟΥΓΑ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ» 41335 ΦΑΡΣΑΛΩΝ 97 ΛΑΡΙΣΑ 9:00
  • 15:00
  1. 404 ΓΣΝ ΣΤΡΔΟ «ΑΡΧΙΑΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
    ΚΩΝ/ΝΟΥ» 41222 ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1 ΚΑΙ ΛΑΓΟΥ
    ΛΑΡΙΣΑ 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Εύβοιας
  2. ΣΠΖ ΣΤΡΔΟ «ΤΧΗ (ΠZ) ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ»
    34100 ΤΕΡΜΑ ΛΙΑΣΚΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 9:00 – 15:00
    Π. Ε. Αιτωλοακαρνανίας
  3. ΚΤΙΡΙΟ ΤΣΩΝΗ ΨΑΝΗ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
    Ναυμαχίας Ναυπάκτου – Παραλία Ψανής 11:00
  • 13:00
    Π.Ε. Μαγνησίας
  1. ΣΤΕΠ ΒΟΛΟΥ ΣΤΡΔΟ «ΣΧΗ (ΠΖ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ
    ΝΙΚΟΛΑΟΥ» 38446 Ν. ΙΩΝΙΑ ΒΟΛΟΣ 9:00 –
    15:00
  2. 1η ΤΑΞΑΣ ΣΤΡΔΟ «ΥΠΛΓΟΥ (ΠΒ) ΠΕΡΙΣΣΑΚΗ
    ΓΕΩΡΓΙΟΥ» 37500 ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Σερρών
  3. 10 ΣΠ ΣΤΡΔΟ «ΙΛΧΟΥ ΚΛΕΙΣΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ»
    62100 ΤΕΡΜΑ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΣΕΡΡΕΣ 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Ιωαννίνων
  4. ΛΣ/8 Μ/Π ΤΑΞ ΣΤΡΔΟ «TXH (ΠΖ) ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
    ΙΩΑΝΝΗ» 45221 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 9:00 – 15:00
  5. Δημαρχείο Καλπακίου 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Δυτικής Αττικής
  6. 112 ΠΜ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΑΣΗ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 19200
    ΕΛΕΥΣΙΝΑ 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Μεσσηνίας
  7. Μέγαρο Χορού Καλαμάτας Αρτέμιδος 124 9:00
  • 14:00
  1. Κεντρική Πλατεία Καλαμάτας Αριστομένους 40
    9:00 – 14:00
    Π.Ε. Ηλείας 1. Κεντρική Πλατεία Πύργου 9:00 – 14:00
    Π.Ε. Φθιώτιδας
  2. ΚΕΥΠ ΣΤΡΔΟ «ΣΧΗ ΤΣΑΚΑΛΟΥ» 35100 ΛΕΩΦ.
    ΚΑΛΥΒΙΩΝ 2 ΛΑΜΙΑ 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Χανίων
  3. ΝΑΥΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΝΝΚ)
    ΝΑΥΣΤΑΘΜΟΣ ΚΡΗΤΗΣ-ΣΟΥΔΑ 73200 ΣΟΥΔΑ
    ΧΑΝΙΩΝ 9:00 – 15:00
  4. 5η ΤΑΞΠΖ ΣΤΡΔΟ «ΤΧΗ (ΠΖ) ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ
    ΙΩΑΝΝΗ» ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑ ΚΑΙ ΑΚΡΩ-ΤΗΡΙΟΥ 73100
    ΒΛΗΤΕΣ ΧΑΝΙΩΝ 9:00 – 15:00
  5. Περιφερειακό Ιατρείο Βλαχερωνίτισσης
    Πλατανιάς 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Κοζάνης
  6. 9 Μ/Π ΤΑΞΠΖ ΣΤΡΔΟ «ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΩΝ»
    ΔΑΒΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 50100 ΚΟΖΑΝΗ 9:00 –
    15:00
    Π.Ε. Έβρου
  7. 216 ΚΙΧΝΕ ΣΤΡΔΟ «ΕΦ. ΑΝΘΛΓΟΥ (ΠΖ)
    ΠΑΤΣΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ» 68100 ΤΕΡΜΑ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 9:00 – 15:00
  8. 219 ΚΙΧΝΕ ΣΤΡΔΟ «ΑΝΘΛΓΟΥ (ΠΖ) ΚΝΙΘΑΚΗ
    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ» 68300 25ης ΜΑΪΟΥ
    ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Κορινθίας
  9. Δημοτικό Θέατρο Κορίνθου Δαμασκηνού &
    Κολοκοτρώνη 9:30 – 14:00
    Π.Ε. Ημαθίας
  10. Β΄ ΜΚΔ ΣΤΡΔΟ «ΟΠΛΑΡΧΗΓΟΥ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ»
    59200 1Ο ΧΛΜ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
    ΝΑΟΥΣΑ 9:00 – 15:00
  11. Ι ΜΠ ΣΤΡΔΟ «ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝ
    ΑΚΡΙΤΑ» 59100 16ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΒΕΡΟΙΑ 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Πέλλας
  12. Δημαρχείο Γιαννιτσών Χατζηδημητρίου & Εθ.
    Αντίστασεως 9:00 – 12:00
  13. ΙΙ Μ/Κ ΜΠ, ΣΤΡΔΟ ΣΧΗ (ΠΖ) ΓΑΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΗ
    58200 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ, ΕΔΕΣΣΑ 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Τρικάλων
  14. ΣΜΥ ΣΤΡΔΟ «ΣΤΓΟΥ ΚΑΒΡΑΚΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ»
    42100 Β. ΤΣΙΤΣΑΝΗ 63 ΤΡΙΚΑΛΑ 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Πιερίας
  15. ΧΧΙV ΤΘΤ ΣΤΡΔΟ «ΕΦ. ΑΝΘΛΓΟΥ (ΠΖ)
    ΜΠΑΛΑΝΙΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ» 60200 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
    ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΠΙΕΡΙΑΣ 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Καβάλας
  16. ΧΧ ΤΘΜ ΣΤΡΔΟ «ΛΓΟΥ (ΠΖ) ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ
    ΧΡΗΣΤΟΥ» 65201 ΚΑΒΑΛΑ 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Ρόδου
  17. ΚΕΔΑ/ΡΟΔΟΥ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 76-7885100
    ΡΟΔΟΣ 9:00 – 15:00
  18. 95 ΤΥΕΘ ΣΤΡΔΟ «ΣΤΓΟΥ ΝΑΡΣΗ» 85100 3ο
    ΧΛΜ. ΕΟ ΡΟΔΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 9:00 – 15:00
  19. Περιφερειακό Ιατρείο Σύμης 9:00 – 15:00
  20. Περιφερειακό Ιατρείο Καστελόριζου 9:00 –
    15:00
  21. Περιφερειακό Ιατρείο Τήλου 9:00 – 15:00
  22. Περιφερειακό Ιατρείο Χάλκης 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Βοιωτίας
  23. ΚΕΠΒ ΣΤΡΔΟ «ΥΠΤΓΟΥ ΨΑΡΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ»
    32200 ΠΑΛΑΙΑ Ε.Ο. ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΜΙΑΣ ΘΗΒΑ
    9:00 – 15:00
    Π.Ε. Καρδίτσας
  24. ΚΕΣΝ ΣΤΡΔΟ «ΣΧΟΥ (ΠΖ) ΜΟΥΝΤΖΙΑ ΘΩΜΑ
    ΝΙΚΗΤΑ» 43100 ΧΩΡ. ΡΟΥΣΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 9:00 –
    15:00
    Π.Ε. Ροδόπης
  25. 29 Μ/Π ΤΑΞΠΖ ΣΤΡΔΟ «ΛΓΟΥ (ΠΖ) ΠΑΡΑΣΧΟΥ
    ΒΙΚΤΩΡΑ» 69100 ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ 162
    ΚΟΜΟΤΗΝΗ 9:00 – 15:00
  26. ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ Κέντρο ΞΥΛΑΓΑΝΗΣ ΞΥΛΑΓΑΝΗ
    10:00 – 14:00
  27. Πλατεία Ειρήνης, Κομοτηνή 10:00 – 14:00
    Π.Ε. Ξάνθης
  28. IV ΤΑΞΥΠ ΣΤΡΔΟ «ΛΓΟΥ (ΠΖ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ
    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ» 67100 ΣΑΡΔΕΩΝ 70-80 ΞΑΝΘΗ
    9:00 – 15:00
    Π.Ε. Χαλκιδικής
  29. Πλατεία Μουδανιών Αρχή Τζαβούρα 10:00 –
    14:00
    Π.Ε. Κέρκυρας
  30. Δημοτικό Θέατρο Μαντζάρου 5 9:00 – 13:00
  31. Ιατροχειρουργική Εταιρεία Σκαραμαγκά 4 9:00 – 13:00
    Π.Ε. Δράμας
  32. Ε΄ ΜΚΔ ΣΤΡΔΟ «ΑΝΧΗ (ΠΖ) ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ
    ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ» 66100 ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΣΤΡΑΤΟΥ
    ΔΡΑΜΑ 9:00 – 15:00
  33. Κεντρο Ενημέρωσης Δήμου Δράμας Πλατεία
    Ελευθερίας 9:00 – 13:00
    Π.Ε. Αργολίδας
  34. Isobox ΓΝ Ναυπλίου Ασκληπιού &
    Κολοκοτρώνη 9:00 – 13:00
    Π.Ε. Λακωνίας
  35. Κέντρο Υγείας Αρεόπολης 10:00 – 14:00
  36. ΚΑΠΗ Σπάρτης Γκορτσολόγου 119 10:00 – 14:00
    Π.Ε. Αρκαδίας
  37. ΔΙΚΕ (IV ΜΠ) ΣΤΡΔΟ «ΣΤΓΟΥ ΠΛΑΠΟΥΤΑ
    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ» 22100 ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ ΚΑΙ
    ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 10 ΤΡΙΠΟΛΗ 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Λέσβου
  38. 98 ΤΥΕΘ ΣΤΡΔΟ «ΤΧΗ (ΠΖ) ΚΥΡΙΑΖΗ
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ» 81100 ΝΑΥΑΡΧΟΥ 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Ρεθύμνης
  39. ΤΕΘ ΡΕΘΥΜΝΟY ΣΤΡΔΟ «ΥΠΤΓΟΥ
    ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΑΛEΞΑΝΔΡΟΥ» 74100
    ΠΑΝΤΕΛΗ ΠΡΕΒΕΛΑΚΗ 1 ΡΕΘΥΜΝΟ 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Κιλκίς
  40. 595 Α/Μ ΤΠ ΣΤΡΔΟ «ΥΠΛΧΟΥ ΖΩΓΚΟΥ
    ΓΕΩΡΓΙΟΥ» 61100 ΝΕΑ ΣΑΝΤΑ ΚΙΛΚΙΣ 9:00 –
    15:00
  41. ΚΑΠΗ Δήμου Κιλκίς Καπέτα Γεωργίου 26 9:00 –
    13:00
    Π.Ε. Λασιθίου
  42. ΚΑΠΗ Αγίου Νικολάου Γιαμπουδάκη 5 8:00 –
    12:00
    Π.Ε. Νήσων
  43. ΝΣ ΝΑΥΣΤΑΘΜΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 9:00 – 15:00
  44. ΚΕ ΠΟΡΟΣ, ΠΟΡΟΣ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 9:00 – 15:00
  45. ΚΥ Γαλατά 9:00 – 15:00
  46. ΚΥ Αίγινας 9:00 – 15:00
  47. Περιφερειακό Ιατρείο Ύδρας 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Άρτας
  48. Δημαρχείο Άρτας Περιφερειακή Οδός &
    Αυξεντίου 9:00 – 13:00
  49. Πλατεία Εθνικής Αντίστασης 9:00 – 13:00
    Π.Ε. Πρέβεζας
  50. FOB AKTION ΜΟΝΑΔΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ FOB
    AKTION 48100 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Χίου
  51. 96 ΤΥΕΘ ΣΤΡΔΟ «ΛΓΟΥ (ΠΖ) ΓΚΙΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ»
    82100 ΚΟΝΔΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 ΧΙΟΣ 9:00 – 15:00
  52. Περιφερειακό Ιατρείο Οινούσσων 9:00 – 15:00 Π.Ε. Φλώρινας
  53. 1 ΣΠ ΣΤΡΔΟ«ΑΝΧΗ (ΠΖ) ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
    ΠΕΡΙΚΛΗ» 53100 ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
    ΦΛΩΡΙΝΑ 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Καστοριάς 1. Καστοριά Λ. Κύκνων 10:00 – 13:00
    Π.Ε. Θεσπρωτίας 1. Πλατεία Ηγουμενίτσας 10:00 – 14:00
    Π.Ε. Ζακύνθου 1. Λιμένας Ζακύνθου 10:00 – 14:00
    Π.Ε. Φωκίδας 1. Πλατεία Ησαΐα Άμφισσα 10:00 – 13:00
    Π.Ε. Κεφαλληνίας
  54. Πλατεία Βαλλιάνου Αργοστόλι 9:00 – 12:00
    Π.Ε. Κω
  55. 295 ΤΕ ΣΤΡΔΟ «ΣΧΗ (ΠΖ) ΚΡΕΚΟΥΚΙΑ
    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ» 85300 ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΝΩ
    ΑΜΠΒΑΡΙ ΚΩ 9:00 – 15:00
  56. Περιφερειακό Ιατρείο Νίσυρου 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Σάμου
  57. 79 ΤΥΕΘ ΣΤΡΔΟ «ΤΧΗ (ΠΖ) ΠΟΥΛΜΑΝ
    ΑΙΜΙΛΙΟΥ» 83100 ΠΕΡ. ΜΑΛΑΓΑΡΙ ΒΑΘΥ
    ΣΑΜΟΥ 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Γρεβενών
  58. 586 Μ/Π ΤΠ (ΚΕΝ) ΣΤΡΔΟ «ΛΓΟΥ (ΠΖ)
    ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ» 51100 ΚΩΝ/ΝΟΥ ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΗ
    ΓΡΕΒΕΝΑ 9:00 – 15:00
  59. Εξεταστήριο Γρεβενών Ζιάκα 10:00 – 13:00
  60. ΓΝ Γρεβενών Περιοχή Στρατοπέδου 10:00 –
    13:00
    Π.Ε. Καλύμνου
  61. Κεντρικός Λιμένας Καλύμνου 9:00 – 12:00
  62. ΚΥ Πάτμου 9:00 – 15:00
  63. Περιφερειακό Ιατρείο Λειψών 9:00 – 15:00
  64. Περιφερειακό Ιατρείο Αγαθονησίου 9:00 –
    15:00
  65. Περιφερειακό Ιατρείο Αστυπάλαιας 9:00 –
    15:00
    Π.Ε. Λευκάδας
  66. ΚΑΠΗ Λευκάδας Σκιαδαρέση 3 8:30 – 13:00
    Π.Ε. Σύρου
  67. Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Δημήτριος Βικέλας
    Ερμούπολη 10:00 – 13:00
    Π.Ε. Νάξου
  68. ΓΝ Νάξου 9:00 – 15:00
  69. ΚΥ Χώρας Αμοργού 9:00 – 15:00
  70. Περιφερειακό Ιατρείο Σχοινούσας 9:00 – 15:00
  71. Περιφερειακό Ιατρείο Δονούσας 9:00 – 15:00
  72. Περιφερειακό Ιατρείο Ηρακλειάς 9:00 – 15:00
  73. Περιφερειακό Ιατρείο Κουφονησίων 9:00 –
    15:00
    Π.Ε. Ευρυτανίας
  74. Κτίριο ΟΑΕΔ Προφήτη Ηλία Περιοχή Ξηριάς 8:00 – 12:00
    Π.Ε. Θήρας
  75. ΓΝ Θήρας 9:00 – 15:00
  76. ΚΥ Ίου 9:00 – 15:00
  77. Περιφερειακό Ιατρείο Φολέγανδρου 9:00 –
    15:00
  78. Περιφερειακό Ιατρείο Ανάφης 9:00 – 15:00
  79. Περιφερειακό Ιατρείο Σίκινου 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Λήμνου
  80. 88 ΣΔΙ ΜΥΡΙΝΑ ΣΤΡΔΟ «ΝΧΟΥ ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗ
    ΠΑΥΛΟΥ» 81400 1ο ΧΛΜ ΕΟ ΜΥΡΙΝΑΣ –
    ΜΟΥΔΡΟΥ ΜΥΡΙΝΑ 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Πάρου
  81. Πλατεία Νάουσας 10:00 – 13:00
  82. Περιφερειακό Ιατρείο Αντίπαρου 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Σποράδων
  83. Isobox Κέντρο Υγείας Σκιάθου Παπαδιαμάντη
    12 7:00 – 12:00
    Π.Ε. Θάσου 1. Κέντρο Υγείας Πρίνου 9:00 – 12:00
    Π.Ε. Μυκόνου 1. ΚΥ Μυκόνου 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Μήλου
  84. ΚΥ Μήλου 9:00 – 15:00
  85. Περιφερειακό Ιατρείο Σίφνου 9:00 – 15:00
  86. Περιφερειακό Ιατρείο Σέριφου 9:00 – 15:00
  87. Περιφερειακό Ιατρείο Κίμωλου 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Ικαρίας 1. ΓΝ Ικαρίας 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Άνδρου 1. Κέντρο Υγείας Άνδρου 8:00 – 12:00
    Π.Ε. Τήνου 1. ΚΥ Τήνου 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Καρπάθου-Ηρωικής Νήσου Κάσου
  88. Α/Απ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 9:00 – 15:00
  89. ΓΝ Καρπάθου 9:00 – 15:00
  90. Περιφερειακό Ιατρείο Κάσου 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Κέας-Κύθνου
  91. Περιφερειακό Ιατρείο Κέας 9:00 – 15:00
  92. Περιφερειακό Ιατρείο Κύθνος 9:00 – 15:00
    Π.Ε. Ιθάκης 1. Κέντρο Υγείας Ιθάκης 12:00 – 15:0